Predstavili sme sa v Bratislave

14.11.2016

Správa z veľtrhu

Patrik Žori

Ako sme Vám už spomínali skôr, 10. - 11. novembra 2016 sme sa zúčastnili 19. Medzinárodného veľtrhu cvičných firiem. Po navrhnutí súťažného stánku a vytvorení reklamného a prezentačného materiálu, ôsmi z nás sme išli predstaviť našu mladú cvičnú firmu do Bratislavy.

V konkurencii 65 ďalších cvičných firiem (z toho 11 zahraničných z Rakúska, Rumunska a Česka), sme získali 3. miesto za najlepšiu elektronickú prezentáciu. Hodnotenými prvkami tejto kategórie boli estetická stránka a obsah prezentácie a celkový dojem prezentujúcich.

Ďakujeme za všetku Vašu podporu a sme nadšení, že sme sa mohli zúčastniť, nabrať nové poznatky a skúsenosti a z výhry 3. miesta za najlepšiu elektronickú prezentáciu.

(Na veľtrhu nás reprezentovali nasledujúci zamestnanci: Patrícia Baštáková, Patrik Žori, Daniel Csík, Alexandra Ambrúšová, Gabriela Hricová, Karmen Pál-Baláž, Christopher Ondrej a Deana Gallo. K príprave materiálov však prispeli aj ostatní zamestnanci.)

SLOWINO, s. r. o.

NAVŠTÍVTE NÁS

Obchodná akadémia,
Aademika Hronca 8,
048 01 Rožňava                                      

ZAVOLAJTE NÁM

+421 901 123 456

NAPÍŠTE NÁM

slovvino@gmail.com


ZOSTAŇTE V SPOJENÍ

Jazyk / Language

Slovensky (Zvolený)
Slovensky (Zvolený)


"Vezmi, ochutnaj, uži si to!"

Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky